Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Kırmadan Su Sızıntı Tespiti “ Haberini İnceliyorsunuz.

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Haber : 11/08/2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Haber : ( 1556 ) defa okunmuştur.

 

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Su sızıntıları maddi ve manevi zarar vermekte olan sorunlar olarak evlerde veya işyerlerinde zaman zaman yaşanmaktadır. Su kaçağı ve su sızıntısı aynı anlamlara gelmekte olan ve gerek problemin yaşandığı ev veya işyerine, gerek komşularına maddi zarar vermekte olan bir tesisat problemidir.

Su sızıntısı problemi dendiğinde doğal olarak zemin ve yüzeylerde tesisata ulaşmak için yapılacak tadilat işlemleri, bu süreçte kaybedilecek zaman ve söz konusu olacak yüksek işçilik maliyetleri düşünülmektedir.

 İnsan hayatının kolaylaşması amacı ile geliştirilmekte olan teknoloji sayesinde kaçak su problemlerinde, tespit için tesisatın geçmekte olduğu birçok farklı noktada kırma işlemi uygulanmasına gerek kalmadan kırmadan su kaçağı tespiti cihazları ile problemli noktalar belirlenebilmektedir.

Herhangi bir su tesisatçısı tarafından sunulmakta olan kalorifer veya su tesisatı arıza tespiti işlemlerinde birçok noktadan yüzey kırılarak eski tip kontroller gerçekleştirilmektedir.

 Ancak kırmadan su tesisatı tamiri imkanı hedef alarak çalışmalarına yön vermekte olan İstanbul tesisat sizlere hiçbir kırma işlemi yapılmadan su kaçağının bulunduğu noktanın tespit edilmesi ve gider borularında yaşanan tıkanıklık sorununda sebebin belirlenmesi hizmetini sunmaktadır.

Kullanılan kameralı görüntü sistemleri ve ileri teknoloji ürünü aygıtlar sayesinde, yalnızca yüzeyden yapılan tarama ile su kaçağının tam noktası tespit edilebilmekte ve böylelikle yalnızca o noktada tadilat işlemleri uygulanarak, su sızıntısı problemi çözülebilmektedir.

Kameralı görüntü sistemleri ise lavabo ve gider borusu tıkanıklıklarında tıkanıklığın sebebinin anlaşılarak, doğru müdahalenin yapılabilmesine ve kalıcı çözümler üretilebilmesine olanak tanımaktadır.

 Firma tarafından sunulmakta olan kalorifer temizleme işlemi petek temizleme işlemi olarak da bilinmektedir. Zamanla kireçlenmeler ve kalıntıların birikmesine bağlı olarak tıkanıklıklar yaşanan ve verimliliği düşen kalorifer tesisatlarında uygulanan temizlik işlemi sayesinde kaloriferleriniz ve kombiniz ilk günkü gibi sağlıklı çalışır hale getirilebilmektedir.

Temiz su tesisatı ve pis su tesisatı içerisinde yaşanabilecek problemlerde sıradan bir su tesisatçısı hizmeti yerine, kırmadan su sızıntı tespiti cihazı gibi teknolojiden faydalanmakta olan kurumsal bir hizmetin alınması hızlı, daha düşük mâliyet’li ve kalıcı çözümler üretilebilmesi açısından son derece önemlidir.

Kırmadan Su Sızıntı Tespiti

Daha Fazla bilgi için bizi arayın : 444 0 719

 

ETIKETLER :

kırmadan su sızıntı tespiti,su sızıntı tespiti,su sızıntı,su sızıntısı,cihazla su sızıntı tespiti,su sızıntısı bulma

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.