Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Gizli Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir “ Haberini İnceliyorsunuz.

Gizli Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir

Haber : 11/08/2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Haber : ( 1386 ) defa okunmuştur.

 

Gizli Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir

Türkiye’de pek çok firma tarafından su kaçağı tespit hizmeti sunulmaktadır.

Fakat bu firmalardan pek çoğu aslında klasik yöntemlerden yararlanmakta, sızıntı tespit teknolojisinden yararlanmamaktadırlar.

Ülkemizde de son zamanlarda su tesisatçıları tarafından çok sık başvurulan bir araç haline gelen su kaçağı tespit cihazları, su kaçak tespitinde sağladığı kolaylık açısından her geçen gün biraz daha önem kazanmaktadır.

Su sızıntısı tespit cihazları kullanılarak yapılan tespitler “deneyime dayalı tespitlere oranla” çok daha ekonomiktir. "Su kaçağı bulma cihazı" kullanmadan "su sızıntısı tespiti" yapmaya çalışan bir tesisatçı tesisat borularının geçtiği pek çok noktada kırma işlemi uygulayarak tahmin ya da diğer adıyla deneyim yoluyla su kaçağı bulmaya çalışırken maliyeti de kat kat arttırmaktadır.

Oysa su sızıntısı bulma konusunda su kaçak tespit dedektörlerin kullanımı maliyeti düşürmekle kalmaz, tespiti hızlandırması yönüyle onarım işlemine de dolaylı yoldan hız katmış olur.

Gizli Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir

Bu yüzden su kaçağı tespiti için bizi arayın : 444 0 719

 

ETIKETLER :

Gizli Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir,su kaçağı,su sızıntısı,su sızıntıları,su kaçağı bulma,su kaçakları tespit,su sızıntısı bulma

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.