Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Su Kaçağı Bulma Teknikleri “ Haberini İnceliyorsunuz.

Su Kaçağı Bulma Teknikleri

Haber : 11/08/2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Haber : ( 1472 ) defa okunmuştur.

 

Su Kaçağı Bulma Teknikleri 

Sıhhi tesisat arızalarının belirlenmesinin ardından evlerimizde yıkılan bölümler için inşaat çalışması başlardı.

Düşünsenize eskiden seçilip eskitilmiş seramik üretimi durmuş, aynısı yok. Ya evin her noktasına sıfırdan parke döşemek zorundasınız veya yerdeki parkenin diğerlerinden farklı görünecek.

Ya çok sıkıntılı ve maliyetli bir işe kalkışılıp parkeler değişecek ya da bu zevksiz görüntüye razı olacaksınız. Bahsi geçen sorunu çözümlemek söz konusu olunca, teknolojiye başvururuz.

"Cihazla su kaçağı bulma" denilen teknolojiyle sızıntının nerede olduğunun noktasal olarak belirlendiği gelişmiş özellikleri olan; "noktasal tespit cihazları" ve "dinleme detektörleri" tespit edilmektedir.

"Cihazlarla su kaçağı bulma" teknolojisi ile su kaçakları ya bazı gazların yardımıyla önlenebiliyor ya da kırma operasyonu tam nokta atışıyla çok küçük bir alana uygulanıyor.

Seramik değişikliği operasyon bölgesi çok küçük olduğundan yaptığınız çalışma fark edilmez.

Anlattıklarımızı özetleyecek olursak "cihazla su kaçağı bulma" teknolojisi ile hem kırıp esnasında israf edilen vakitten, hem kaçağın tamir edilmesinden sonra konutunuzun geçireceği onarımdan hem de tamirat nedeniyle meydana gelen masraftan tasarruf edilmiş olur.

Su kaçağı bulma teknikleri, firmamızın uzman personeli sayesinde kırmadan son model cihazlarla tespit edilerek, olan su kaçağı sorununu ortadan kaldırmış oluyoruz.

Siz de eviniz,işyeriniz kırmadan,dökülmeden kaçak su sorunlarınızda bizi tercih edebilirsiniz.

Su Kaçağı Bulma Teknikleri 

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719 

 

ETIKETLER :

Su Kaçağı Bulma Teknikleri,cihazla su kaçağı bulma,cihazlarla su kaçağı bulma,su kaçağı bulma tekniği,su kaçağı,kaçak su bulma

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.