Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Su Tesisatı Arızası Belirleme “ Haberini İnceliyorsunuz.

Su Tesisatı Arızası Belirleme

Haber : 11/08/2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Haber : ( 1633 ) defa okunmuştur.

 

Su Tesisatı Arızası Belirleme

Tesisattaki arızanın tespit edilmesinin ardından evlerimizde yıkılan duvarlar için inşaat çalışması başlardı. Uzun zaman önce zemine yerleştirilip yaptırılmış seramikler üretimden kaldırılmış, tüm mücadelenize rağmen aynısını bulamıyorsunuz. ya zeminin tamamına sil baştan kale bodur döşeyeceksiniz ya da yerdeki kalebodurun diğerlerinden farklı görünecek.

Su Tesisatı Arızası Belirleme !!!

Masada iki seçenek olacak. Ya kaplamanın hepsini yenilemeyi seçersiniz ya da bu rezil duruma razı olmalısınız. Meydana gelen sorunu çözümlemek söz konusu olunca, teknoloji devreye girmektedir. "Kırmadan su sızıntısı tespiti" adı verilen donanımlarla sızıntının nerede olduğunun noktasal olarak ortaya çıkarıldığı gelişmiş teknolojiler; noktasal tespit cihazları ve dinleme detektörleri ile Su Tesisatı Arızası Belirleme yapılmaktadır.

"Cihazla su sızıntısı tespit" teknolojisi ile kaçaklar ya bir takım kimyevi maddelerin vasıtasıyla önlenebiliyor ya da kırma uygulaması yapılmaktadır.

Parke değişikliği küçüldüğü için dikkat çekmiyor. Anlattıklarımızı özetlememiz gerekirse "cihazlarla su sızıntı tespiti" teknolojisi ile orayı burayı kırıp dökmeye çöpe gidecek olan vakitten, hem su arızasının onarılmasından sonra evinizin geçireceği onarımdan hem de tadilat nedeniyle ortaya çıkan giderlerden tasarruf etmiş olursunuz.

"Su tesisatı arızası belirleme", firmamızın tecrübeli personeli ile bu gibi sorunları özel cihazla tespit edip onarıyoruz.

Su Tesisatı Arızası Belirleme

İstanbul Su Tesisatçısı, Bursa Su tesisatçısı, İzmir Su Tesisatçısı

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719

 

ETIKETLER :

Su Tesisatı Arızası Belirleme,tesisat su kaçağı bulma,tesisat su kaçağı tespiti,cihazla su kaçağı tesisatı tespiti,su kaçağı tespiti

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.