Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Cihazla Su Tesisatı Arızası Belirleme “ Haberini İnceliyorsunuz.

Cihazla Su Tesisatı Arızası Belirleme

Haber : 11/08/2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Haber : ( 1515 ) defa okunmuştur.

 

Cihazla Su Tesisatı Arızası Belirleme

Tesisattaki arızanın belirlenmesinin ardından evimizde hasar oluşan kolonlar için inşaat çalışması başlardı.

Cihazla Su Tesisatı Arızası Belirleme !!!

Düşünsenize bundan yıllar önce seçilip yaptırılmış seramiklerin üretimden kaldırılmış, aynısı yok. Ya zeminin her yerine en başından kalebodur döşemek zorundasınız ya da yerdeki kalebodurun ben buradayım diyecek. Masada iki seçenek bulunuyor.

Ya döşemenin hepsini değiştireceksinizdir ya da kötü bir resme razı olacaksınız. Ortaya çıkan problemi çözümlemek söz konusu olunduğunda, teknolojiye başvuruyoruz.

"Noktasal su kaçak arama" isimlendirilen teknolojiyle kaçak noktasının nerede olduğunun noktasal olarak belirlenebildiği ileri teknoloji ürünleri olan "sızıntı tespit cihazları" ve "dinleme detektörleri" saptanmaktadır.

"Cihazla su kaçağı tespit" makineleri ile su kaçakları ya bir takım gazların vasıtasıyla önleniyor ya da onarım uygulaması tam nokta atışıyla çok küçük bir alana uygulanıyor.

Zemin değişikliği küçüldüğü için dikkat çekmiyor. Kısacası "noktasal su kaçağı tespiti" teknolojisi ile hem kırıp sırasında çöpe gidecek olan zamandan, hem su sızıntısının onarımından sonra evinizin maruz kalacağı tamirattan hem de onarım dolayısıyla meydana gelen giderlerden tasarruf edilmektedir.

Cihazla su tesisatı arızası belirleme, firmamız tarafından son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır.

Cihazla Su Tesisatı Arızası Belirleme

Bilgi için bizi arayın : 444 0 719

 

ETIKETLER :

Cihazla Su Tesisatı Arızası Belirleme,noktasal su kaçağı arama,sızıntı tespit cihazı,cihazla su kaçağı tespit,noktasal su kaçağı bulma

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.