Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” İstanbul Tıkanıklık Açma “ Haberini İnceliyorsunuz.

İstanbul Tıkanıklık Açma

Haber : 11/08/2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Haber : ( 1407 ) defa okunmuştur.

 

İstanbul Tıkanıklık Açma

Kanalizasyon tıkanması konusunda korkmanız gerekmiyor artık! Bu konuda uzman firma olarak hizmet  vermekteyiz.

"Cihazla Tıkanıklık Açma" Makinelerimiz borulardaki  yabancı maddeleri çekerek ev ve "kanalizasyon" borularını zarar vermeden tertemiz hale getirir.

"Tıkanıklık açma" için, Sıkışan maddenin çekilerek yani vakumla çıkarılması mümkün değilse yine başında özel bir aparat bulunan makinelerimizle tıkanıklığa yol açan maddeyi borulara zarar vermeden boru içinde parçalıyoruz.

Tıkanıklığa en fazla yol açan sıvı yağ ve ve deterjan kaynaklı tıkanmaları bile  aparatlarımızla açmaktayız. Gerekmesi ya da istenmesi durumunda kameralarla kanalizasyondaki işlemlerin canlı takibini bilgisayardan izleyebiliyorsunuz.

 Kanalizasyon borusun da bir çatlak, patlak veya çökme söz konusuysa bunu hemen tespit ediyor, gerekli onarımları en kısa sürede yerine getiriyoruz.

"İstanbul Tıkanıklık Açma firması" olarak, profesyonel ekibimizle her zaman siz saygı değer müşterilerimize hizmet etmek için buradayız.

İstanbul Tıkanıklık Açma

İstanbul Tıkanıklık açma ve temizleme hizmeti

Bilgi için hemen arayın: 444 07 19

 

ETIKETLER :

İstanbul Tıkanıklık Açma,tıkanıklık açma,tıkanıklık temizleme,tıkanıklık bulma,tesisat tıkanıklığı açma,tesisat tıkanıklığı bulma,tesisat tıkanıklığı tespiti

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.