Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1753 defa Okunmuştur.

 

Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır ?


Radyatör temizliği, özel olarak tasarlanan cihazlarla gerçekleşiyor. 

İlaçlı radyatör temizliği radyatör peteklerinin ısıtmadığı, peteklerin bir kısmının ısıtıp diğer kısmının ısıtmadığı durumlarda yapılması gerekiyor. Çünkü bu gibi belirtiler, radyatörde bakım gerektirecek sorunlar olduğunun göstergesi sayılıyor.


Radyatör temizliğini gerçekleştiren makine ve özel sıvılar peteklerin de içini tamamen temizliyor.  Temizlik yapılmadığı takdirde oluşan tortular ve kireç kombinin devir daim pompasını bozabiliyor. Bu durum da onarım maliyetini yükseltiyor. Bu durumla karşılaşmak istemeyen müşterilerimizin temizlik işlemlerini her yıl düzenli olarak yaptırmasında büyük fayda bulunuyor.


Günümüzde radyatör temizleme işlemi yapılırken yerinden sökmeden bunun yapılması büyük önem taşıyor. Geleneksel yöntemlerle yapılan temizliklerde radyatörün içindeki kireçlenme ve tortular için söküm işleminin yapılması gerekiyordu. Bu işlem ise temizlik sırasında çevrenin kirlenmesine, ekstra maliyetlerin oluşmasına neden oluyordu.


Konusunda uzman olan profesyonel bir kadro ile çalıştığımızdan ve en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize sağladığımız hizmetlerde teknolojinin en son sistemini uygulayarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek bizim bir önceliğimiz olduğundan müşterilerimizin radyatörleri sökülmeden ve ekstra masraf çıkarmadan müşterilerimize hizmet veriyoruz.


Radyatör temizliği İstanbul ilinde yaptırılmak isteniyorsa bizden de bilgi alınması durumunda sizleri klasik yöntemlerle temizlik yapanların yol açacağı ekstra masraflardan kurtarıyor.

Tıkalı Radyatör Temizliği,Tıkanmış Radyatör Temizliği,Radyatör Temizliği İstanbul,İstanbul Radyatör Temizliği

Radyatör Temizliği Hizmeti için bizi arayınız

444 07 19

 


ETIKETLER :

radyatör temizliği nasıl yapılır, radyatör temizliği, ilaçlı radyatör temizliği, radyatör tıkanması


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.