Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Cihazla Su Kaçağı Dinleme “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Cihazla Su Kaçağı Dinleme

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 2083 defa Okunmuştur.

 

Cihazla Su Kaçağı Dinleme


Teknolojinin gelişmesi sayesinde su kaçaklarının tespiti daha kolay bir şekilde yapılmaya başladı. "Cihazla Su kaçağı dinleme", hem daha pratik bir uygulama hem de kırma işlemi olmadığı için kaçak yaşanan binada kırma dökme gibi ek maliyetler yaratmıyor.

Klasik sistem diye tabir edilen eski sistemde su kaçağı sorunu yaşandığında kırma işlemi sorun bulunana kadar hemen her yerde yapılabiliyordu. Eğer, su kaçağı birden fazla boruda yaşanıyorsa bu durum kolayca tespit edilemiyordu. Çünkü, kırılarak adeta binayı şantiye görünümüne çevirerek yapılan tespit işleminde çok şey gözden kaçabiliyordu.


Daha sonra da yeniden sıva işi ve benzeri masraflar yapılmasına rağmen sorun tam olarak çözülemediği için yeniden sorunla karşılaşmak hem bina sahibi hem de tesisatçı için pek hoş olmuyor ve olumsuzluklar yaşanıyordu.


Çünkü, tesisatçı için yaşanan olumsuzluk tek yerdeki kaçağı çözen ama diğer kaçağı tespit edemeyen tesisatçıya bina sahibinin güveni kalmadığı için bina sahibi için yaşanan olumsuzluk ise sorunun gerçekten çözümü için yeniden kırma ve dökme işlemi yapılacağı için yaşanıyordu. Fakat, onca kırma işlemine rağmen çözüm hiçbir zaman garantili olmuyordu.


Günümüzde ise cihazla Su kaçağı dinleme yapıldığı için,  sorunlu bölgenin yanı sıra kaçağın yaşandığı her bölge küçük ya da büyük olsun tespit ediliyor ve gerekli önlem en kısa sürede garantili bir şekilde alınıyor.


Su kaçağı, klasik yöntemle zor ve garantisiz şekilde tespit edildiği için teknolojinin imkanları kullanılarak kaçak su tespit edilmeye başladı.


Teknoloji kullanılarak yapılan su kaçağı dinleme işlemi sessiz bir ortamda yapıldığı takdirde en küçük kaçak noktaları bile tespit edilebiliyor.


Cihazla Su Kaçağı Bulma işlemi konusunda uzman olan ve teknolojinin son ürünü makineleri kullanmada eğitimli bulunan personeller tarafından yapıldığında sorunlu bölge bulunarak garantili bir şekilde tamir edilebiliyor.


Ekibimiz su kaçağı dinleme ve Cihazla Su Kaçağı Tespiti garantili şekilde sorunu çözme konusunda uzman oldukları için hiçbir bölgeye zarar vermeden sorununuzu çözüyor.


Eğer su kaçağı gibi sorunlarınız varsa size bir telefon kadar yakınız.


Cihazla Su Kaçağı Dinleme

Bilgi için bizi Arayınız : 444 0 719

 


ETIKETLER :

cihazla su kaçağı dinleme,cihazla su kaçağı bulma,cihazla su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma,su kaçağı tespiti


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.