Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Su Basması “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Su Basması

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1679 defa Okunmuştur.

 

Su Basması


Su basması bir tek rüyada görüldüğü zaman iyiye yorulacak bir durumdur. Gerçek yaşamda ise "Su basması", çatı akması ya da kaçak su sorununa göre daha büyük bir sorundur.

Sadece yaşanılan dairede değil, dairenin alt katlarında da sorunlar yaratabilen su basmasının tesisatın yanlış döşenmesinden çamaşır makinesinin yanlış bağlanmasına, boru patlamasından ihmal edilen tıkanıklıkların geldiği son nokta olmasına kadar çeşitli durumları bulunuyor.


Alt yapıların yetersiz olması durumunda sel baskınları da su basmasına yol açabiliyor.


Böyle bir durumda konut büyük zarar görüyor.  Koltuklar ve halılar kullanılamaz hale geliyor parkeler şişiyor. Bina da su basmasından dolayı duvarlara aldığı "nem" yüzünden yıprandığından belli süre sonra çeşitli sorunlara neden olabiliyor.


Su basması, sağlık gibi sorunlar da yaratıyor. Hatta elektronik cihazlar da zarar görebiliyor ve elektrik tesisatlarının da zarar görme ve yangın çıkarma ihtimali de bulunuyor.


Bu kadar büyük bir sorun olan su basmasını ancak konusunda uzman deneyimli personelleri olan firmalar tarafından az hasarlarla atlatmak mümkün oluyor.

Mutfak lavabonuzun giderinin artezyen kuyusuna dönüserek önce mutfaginizi ve sonra tüm evinizi ele geciren komsularinizin köpüklü ve yemek artikli bulasik sularina tanik olmaniz seklinde de gerceklesebilen asap bozucu durum.


Evinizde ya da iş yerinizde su basması yaşandığında zararın en aza indirilmesi için su baskını dedektörü ismi de verilen nem ölçer vasıtasıyla ortamdaki nemin ölçülmesi yapılacak ilk işlemler arasında yer alıyor. Nem ölçümü yapıldıktan sonra diğer ismi nem alma cihazı olarak bilinen su tahliye cihazı kullanılarak şap, sıva ve parkelerdeki su kurutularak kullanılmaya uygun hale getiriliyor.


Türkiye’deki sigorta şirketlerine çözüm ortaklığı yapan DYD TÜRKTEK, su basması sonrası temizlik hizmetlerinde sigorta yaptırmayan müşterilerinin de sorunlarının çözümüne en iyi şekilde katkı sağlıyor.


Eğer, ev ya da işyerinizi su basmasına karşı sigortalatmadıysanız ve sigortalatmak istiyorsanız bu konuda sizlere de danışmanlık hizmeti de veriyoruz.


Su basması sorunlarınızda kusursuz hizmet ve en iyi çözümü alabilmeniz için size bir telefon kadar yakınız.


Su Basması

Bilgi Almak için bizi arayınız : 444 0 719


ETIKETLER :

su basması,kaçak su,çatı akması,sel baskınları,su kaçakları,su baskını dedektörü,su tahliye cihazı,evde su basması,depo su basması


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.