Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Küvet Tıkanıklığı “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Küvet Tıkanıklığı

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1617 defa Okunmuştur.

 

Küvet Tıkanıklığı

Evinizde veya işyerinizde bulunan banyolarda bulunan duşakabin veya küvetler tıkandığı zaman bunun mutlaka önemsenmesi ve küvet tıkanıklığı konusunda uzman kişilere başvurulması gerekiyor. Küvet tıkanıklığı sorunu ile karşı karşıya olduğunuzun en büyük belirtileri arasında duvarlarınızda oluşan rutubet, yüksek gelen su faturaları, küvetinizin ya da duşakabininizden kötü kokuların gelmesi, küvet giderinin tıkanması ve suyun zorlukla akması sayılabilir.

Küvet tıkanıklığının nedenleri arasında eskimiş su tesisatınızdan su kaçakları oluşması, küvet giderinde biriken saç kılı ve benzeri yabancı maddeler, küvet giderinin eğiminin başlangıçta hatalı yapılması, bina inşaat halinde iken küvet giderine kaçan moloz ve yabancı cisim parçaları, boruların içinde biriken kireç ve benzeri sebepler bulunabiliyor.

Küvet tıkanıklığı çözülmediği takdirde dairenizde su baskını sorunu ile karşılaşmanıza ve sağlık sorunlarına sebebiyet verebiliyor.

Küvet tıkanıklığı için pompa kullanmak ya da kimyasal ürünler kullanmak sorunu çözmediği için profesyonel yardım almak ilk yapılacaklar arasında yer alıyor.

Küvet tıkanıklığı sorununda geleneksel yöntemi kullanmak faydadan çok zarar getiriyor ve ekstra maliyetlere yol açıyor.

Teknolojinin hayatımızın her noktasına girdiği günümüzde ekstra maliyetlere yol açmamak için kırmadan küvet tıkanıklığı açma işleminin uygulanması gerekiyor. Küvet tıkanıklığını kırmadan ve dökmeden açmak için de cihazla küvet tıkanıklığı bulma yapılarak sorunlu bölgenin fayanslara zarar vermeden tespit edilmesi lazım geliyor.

Küvet tıkanıklığı bulma için konusunda uzman olan tesisatçılardan oluşan ve teknolojinin en son tasarımı ile yapılan cihazları kullanmak için eğitim almış personellerimiz, ev ya da iş yerinize gelerek, özel görüntüleme cihazları ile sorunlu bölgeyi tespit ediyorlar. Tıkalı olan alan noktasal olarak tespit edildikten sonra açılarak banyoda küvette ya da duşakabinde kırma işlemi yapılmadan temizleme uygulanıyor.

Küvet tıkanıklığı sorunu olan bazı kişiler, sorunun çözümünün uzun süreceğini düşünerek vakitleri olmadığı gerekçesi ile sorunu çözmeyi erteliyorlar. Bu erteleme ise daha büyük sorunların yaşanmasına yol açıyor. Sizin de küvet tıkanıklığı sorununuz varsa küvet tıkanıklığı açma işlemi için bizi aradığınız takdirde sorunu en kısa sürede ve en garantili şekilde çözüyoruz.

İstanbul ve Bursa’da 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Küvet Tıkanıklığı

İstanbul Küvet Tıkanıklığı Açma

Bursa Küvet Tıkanıklığı açma

Bilgi için Bizi Arayınız : 444 0 719

 


RASTGELE KONU :

Su Arıza Tespiti

ETIKETLER :

küvet tıkanıklığı,küvet tıkanıklığı bulma,küvet tıkanıklığı açma,cihazla küvet tıkanıklığı bulma,cihazla küvet tıkanıklığı tespiti,kırmadan küvet tıkanıklığı açma


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.