Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Duşakabin Tıkanıklığı “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Duşakabin Tıkanıklığı

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1792 defa Okunmuştur.

 

Duşakabin Tıkanıklığı

Günümüzde ev veya iş yerlerinde küvet yerine duşakabin kullanılıyor. Ban yo yapmak veya duş almanın rahatlığı ve pratikliği duşakabinlerde bulunuyor. Fakat duşakabinler de zaman zaman arızalanabiliyor ve "duşakabin tıkanıklığısorunu yaşanabiliyor.

Duşakabin tıkanıklığı yeni binalarda meydana geliyorsa duşakabin montajı esnasında yeterli eğimin verilmemesinden yani usta hatasından ya da bina inşaat halinde iken duşakabin giderine kaçan taş ve molozlardan şüphelenmek gerekiyor.

Eski binalarda yaşanan "duşakabin tıkanıklığı" ise saç kılı gibi yabancı maddelerden veya suda oluşan kirecin duşakabin giderini tıkamasından söz etmek mümkün oluyor.
Duşakabin tıkanıklığının sebebi ne olursa geçmiş dönemlerde olduğu gibi klasik yöntemlerle duşakabin tıkanıklığını açmak daire sahibine ekstra masrafa sokmakla eş anlamlıdır. Çünkü, klasik yöntemde kırma ve dökme işlemleri yapılarak tıkanıklık çözülmeye çalışılıyordu ve tamirin bir garantisi de yoktu.

Günümüzde ise kırmadan duşakabin tıkanıklığı açma işlemi yapılıyor üstelik sorun kısa sürede garantili bir şekilde çözülüyor.
Duşakabindeki tıkanıklık sorunu önemsenmediği takdirde duşakabin su sızdırmaya başlıyor. Hatta banyonun su basmasına varacak kadar büyük sorunlarla karşılaşılabiliyor.

Alt komşunuzun tavanında su damlaları varsa, su faturaları da kabarık geliyorsa sizde büyük ihtimalle su sızıntısı var. Su sızıntısının bulunduğu yerin lavabo, klozet ya da duşakabin giderinden olup olmadığı ise yapılacak tespitten sonra anlaşılıyor.

Klasik yöntemle yapılmaya çalışılan tespit işleminde kırma ve dökme yapılıyordu. Buna rağmen alınan sonucun garantisi olmuyordu. Günümüzde ise cihazla duşakabin tıkanıklığı bulma yapılıyor. Bu yöntemde hem kırma ve dökme yapılmıyor hem de alınacak sonuç garantili oluyor.

Duşakabininizde sorun varsa firmamız duşakabin tıkanıklığı bulma işlemini, pratik ve garantili bir şekilde konusunda uzman ve teknolojinin en son teknikleri göz önüne alınarak tasarlanan cihazları kullanma konusunda eğitimli personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

Duşakabininizdeki sorunlu bölge tespit edildikten sonra yine çok kısa sürede sorun çözüme kavuşturuluyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tesisatla ilgili sorunların tamamını garantili bir şekilde çözüme kavuşturan firmamız, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veriyor.

Siz de duşakabin tıkanıklığı açma konusunda profesyonel bir destek istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız.

Duşakabin Tıkanıklığı

İstanbul Duşakabin Tıkanıklığı Açma,İstanbul Duşakabin Tıkanıklığı Bulma,Bursa Duşakabin tıkanıklığı Açma

Bilgi için bizi arayınız

444 0 719

 


ETIKETLER :

duşakabin tıkanıklığı,kırmadan duşakabin tıkanıklığı açma,duşakabin tıkanıklığı bulma,istanbul duşakabin tıkanıklığı açma,Bursa duşakabin tıkanıklığı açma


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.