Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Kırmadan Seramik Çıkarma “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Kırmadan Seramik Çıkarma

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1740 defa Okunmuştur.

 

Kırmadan Seramik Çıkarma

Banyo, tuvalet ya da mutfaktaki seramikler ya su kaçağı tespiti yapılacağı için, ya tespit edilen kaçağın onarılacağı için, ya da eskidikleri için çıkarılarak yenileri ile değiştirilmesi gerekiyor. 

Başka yerlerde kullanılması ya da daha fazla zarar görmemesi için seramikleri kırmadan çıkarma işleminin yapılması büyük önem taşıyor.

Dairede su kaçağı sorunu varsa cihazla yapılan su kaçağı tespitinden sonra sorun duruma göre ya noktasal olarak ya da sorunlu olan su tesisatının yenilenmesi şeklinde çözüme kavuşturuluyor.

Su kaçağı tamir edilirken seramikler konusunda uzman fayans ustası tarafından kırmadan çıkartılıyor.

Noktasal onarımda sadece kaçağın olduğu alanda bulunan seramik kırmadan çıkartılıyor boruda bulunan arızalı kısım değiştiriliyor ve seramik tekrar yerine konuluyor.

Seramiğin kırmadan çıkarılması gerekiyor. Çünkü, seramik eski ise ve benzerini bulmak zorsa başka bir seramiğin konması yama gibi duracak ve banyomutfak ya da tuvalette göze hoş gelmeyen bir görüntü oluşacaktır. Bu görüntünün ortadan kalkması için de tüm seramiklerin yenilenmesi dolayısıyla da ekstra bir masraf gerekecektir.

Bu sebeple seramiklerin kırılmadan teknolojinin en son ürünü cihazlarla çıkarılması önem taşımaktadır.

Boru tesisatının yenilenmesi gerekiyorsa kırmadan seramik çıkarma işlemi uygulanmalı, boru tesisatı yenilendikten sonra seramikler yeniden özenle yerleştirilmelidir.

Seramik çıkarma işlemi seramiklerin değiştirileceği ve yeni seramiklerin banyo, mutfak ya da tuvalete yerleştirileceği zaman da kırmadan gerçekleştiriliyor. Çıkarılan zarar görmemiş seramikler  ise başka yerlerde de kullanılabiliyor.

Bazı ustalar cihaz kullanmadıkları için eski usul seramik sökme işlemi uyguluyor. Bu şekilde sökülen seramikler ise bir daha kullanılamıyor hem seramik hem de temizlik maliyeti artmış oluyor.

Konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimiz su kaçağının tespiti ve onarımı yapılırken ya da seramikleri değiştirirken teknolojinin en son imkanlarını kullanarak seramikleri kırmadan çıkarma işlemi yapıyor.

Bu sayede hem maliyetiniz düşüyor hem de sorunlu bölge garantili bir şekilde değiştiriliyor. 

Kırmadan Seramik Çıkarma

İstanbul Kırmadan Seramik Çıkarma,Bursa Kırmadan seramik Çıkarma,kırmadan seramik çıkartma,seramik çıkartma,istanbul seramik çıkartma,bursa seramik çıkartma

istanbul su kaçak tespiti,bursa su kaçak tespiti

Daha detaylı Bilgi için bizi arayınız

444 0 719

 


ETIKETLER :

kırmadan seramik çıkarma,kırmadan seramik çıkartma,seramik çıkarma,seramik,istanbul kırmadan seramik çıkarma,bursa seramik çıkartma,bursa kırmadan seramik çıkarma


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.