Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Tesisat Temizleme “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Tesisat Temizleme

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1699 defa Okunmuştur.

 

Tesisat Temizleme

Ev ve işyerlerinde kullanılan tesisatlarda sorun yaşamamak için belirli dönemlerde tesisat temizleme işleminin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu işlem tesisatlarda oluşan çamurumsu maddeler ile kireç kum ve benzeri maddelerin tıkanıklığa yol açarak tesisata zarar vermesinin önüne geçiyor.

Sıhhi tesisat temizleme dendiğinde temiz su tesisatıatık su tesisatı ve ısıtma tesisatının belirli dönemlerde temizlenmesi kastediliyor.

Fabrika tesisatıfabrika hava tesisatıfabrika atık su tesisatıfabrika doğalgaz tesisatı, fabrika vakum tesisatıfabrika temiz su tesisatıfabrika yangın tesisatı gibi tesisatlardan oluşuyor. Fabrika tesisatı ev ya da küçük işyerlerine göre daha kapsamlı olduğu için fabrika "tesisat temizleme" işlemleri de kapsamlı olarak yürütülmesi gerekiyor.

Ev ve işyerlerinin bulunduğu binalarda yangın gibi doğal afetler için yangın tesisatı döşeniyor. Belirli aralıklarla yangın tesisatı temizleme işlemi yapılmadığı takdirde yangın gibi durumlarla karşılaşıldığında kötü sonuçlar yaşanabiliyor. Bu yüzden yangın tesisatının da periyodik olarak temizlenmesi önem arz ediyor.

Atık su tesisatı mutfak gider boruları, tuvalet gider boruları ve banyo gider borularına deniliyor. Pis su veya atık su borularının temizliğinin de belirli dönemlerde yapılması  banyo, tuvalet ve mutfaklarda sıklıkla kullanılan lavabo, klozet, küvet, duşakabinlerde meydana gelen tıkanıklıkların önüne geçiyor.

Doğalgaz tesisatı da belirli dönemlerde tesisat temizleme uygulamasının yapılması gereken yerler arasında bulunuyor.

Kombi ile kaloriferlerin soğuk kış günlerinde yeterince ısı vermesi ve ısı kaybı yaşanmaması için doğalgaz tesisatının doğalgaz yoksa ısıtma tesisatının da bakımının mutlaka yaptırılması gerekiyor.

Tesisat temizliği her yıl düzenli olarak yapıldığı takdirde tesisatlardan yüksek verim almak mümkün oluyor.

Doğalgaz faturaları, su faturaları ya da elektrik faturaları kabarık gelmeye başlamışsa tesisatta sızıntı varsa bu tesisat temizleme işleminin yapılmaması rutin bakım ve onarım çalışmalarının gerçekleşmemesinden kaynaklanıyor.

Şirketimiz uzman ve eğitimli ekibi ile müşterilerinin rahatı için çalışıyor. Tesisatlarınızın performanslarını artırarak ilk günkü performansa ulaşmalarını sağlamak için tesisat temizleme işini kurumsallaşmış profesyonellere vermeniz büyük önem taşıyor.

İstanbul ve Bursa’da tesisat temizleme için size bir telefon kadar yakınız.

Tesisat Temizleme

Bilgi Almak için bizi Arayınız

444 0 719

 


ETIKETLER :

tesisat temizleme,sıhhi tesisat temizleme,doğalgaz tesisatı temizleme,yangın tesisatı temizleme,fabrika tesisatı temizleme,atık su tesisatı temizleme,temiz su tesisatı temizleme


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.