Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Tesisat Kaçağı Bulma “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Tesisat Kaçağı Bulma

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1716 defa Okunmuştur.

 

Tesisat Kaçağı Bulma

Tesisat kaçağı olan yerlerde genelde su sızıntısı yaşanıyor. Su sızıntılarının temiz su borularından kaynaklandığı gibi bir inanış olsa da tesisat kaçağı bulma işlemi için sıcak su boruları, soğuk su boruları ve atık su giderlerinin kontrol edilmesi gerekiyor.

Klasik yöntemlerle tesisat kaçağını bulmak hem garantisi olmayan hem de kırma işlemi yapılarak uygulanan bir yöntem olduğundan oldukça maliyetli bir yöntemdir.  Bu yüzden, tesisat kaçağı sorunlarında cihazla tesisat kaçağı bulma garantili ve az masraflı bir yöntemdir.

Tesisat kaçağı bulmak için kullanılan teknolojide kaçaklar özel sensörler ve kamera kullanıldığı için kaçaklar nokta olarak tespit edilebiliyor. Hatta gözle görülemeyecek kadar küçük çatlaklar bile bu sistem sayesinde tespit ediliyor.
Mutlaka herkesin başına gelmiştir. Üst kat komşunuzun tesisatından tavanınıza su damlıyordur. Sizin tesisatınızda sorun yoktur. Fakat komşunuz tadilatı yeni yaptırdığını belirterek sorunun kendisinden kaynaklanmadığını belirtiyordur. Ya da kendi dairesinde hiçbir sorun olmadığı için teknik konuları da bilmediğinden dolayı kendi tesisatında kaçak olmadığını iddia ediyordur.

Böyle bir durumla karşılaşıldığında gizli su sızıntısını bulma konusunda klasik yöntemlere değil teknolojinin en son imkanları kullanılarak geliştirilen cihazlara ihtiyaç var.

Cihazla tesisat kaçağı bulma için kaçak tespitinin dedektörler ve kamera yardımı ile yapılması gerekiyor. Bu şekilde "tesisat kaçağı" nerede olursa olsun noktasal tespiti yapılarak gerekli onarım ve bakım işlemi gerçekleştiriliyor.

Tesisat kaçağı sadece dairelerin içinde değil, tesisatın dış kısmında da meydana gelebiliyor. Bahçelerin sulama borularında veya yangın tesisatlarında oluşan şu kaçaklarını da aynı teknoloji ile tespit etmek ve çözmek mümkün.
Tesisattaki su kaçağı birkaç farklı noktadan meydana geldiği durumlarda bile, tesisat kaçağı bulma ve gerekli bakımı yapmak teknoloji sayesinde oldukça kolay oluyor. Çünkü su kaçağı tespiti geniş alanda gerçekleştiriliyor ve teknolojiyi yakından takip eden firmamız bu sorunu garantili bir şekilde çözüyor.

Sizin de tesisatınızda kaçak varsa konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz teknolojinin en son ürünü cihazlar aracılığıyla sorununuza garantili bir çözüm buluyor.

Bunun için yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizi arayarak sorununuzu iletmeniz. Ekibimiz en kısa sürede yanınıza gelecek ve sorununuzu çözecek.

Tesisat Kaçağı Bulma

Bilgi için bizi arayınız

444 0 719


 


RASTGELE KONU :

Tesisat Temizleme

ETIKETLER :

tesisat kaçağı bulma,cihazla tesisat kaçağı bulma,tesisattaki su kaçağını bulma,su kaçağı tespiti,su kaçağı bulma,su sızıntısı bulma,istanbul tesisat kaçağı bulma


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.