Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Su Tesisatçısı Bulma “ Makaleyi İnceliyorsunuz.

Su Tesisatçısı Bulma

Makale : 12.8.2015 Tarihinde Eklenmiştir.

Makale : 1511 defa Okunmuştur.

 

Su Tesisatçısı Bulma

Yapılarda bulunan temiz su, atık su tesisatları ve ısınma ile ilgili tesisatlara sıhhi tesisat deniliyor.  Kısaca su tesisatı ismi de verilen mesleği yapanlara da tesisatçı ya da su tesisatçısı adı veriliyor. Kısacası su tesisatçısı su tesisatının yanı sıra ısıtma sistemleri (kömür, güneş enerjisi, elektrik ve benzeri) konusunda kurma, bakım, onarım ve benzeri tecrübeye sahip olan kişiye deniliyor.

Su Tesisatçısının Görevleri
-Bir dairede olması gereken su tesisatı ve ısıtma tesisatı için gerekli malzemenin tespitinin yapılması
-Tesisata döşenen boruların geçebilmesi için binada delikler açmak ve borulara uygun eğimler vermek
-Gereken boruların uygun biçimde kesilmesi, bükülmesi,  borulara diş açılması ve birbirine eklenmesi
-Hidrofor tesisatını kurarak bağlantıların yapılması
-Tesisatta sorun yaşanması durumunda onarılması
Su tesisatçısı görevlerini yapmak için uygun alet ve malzemeleri yanında taşır. Gerektiği durumlarda ise teknolojinin en son ürünü cihazları kullanarak sorunlu bölgeleri tespit eder.

Su kaçağı gibi problemlerle karşılaştığınızda konusunda deneyimli bir tesisatçı bulamadığınız takdirde sorununuzun çözümü daha da zorlaşabilir.

Tesisatta yaşanan sorunların çözümüne kırmadan, teknolojik cihazlar kullanılarak ulaşmak varken klasik usulde çalışan ya da deneyim sahibi olmayan su tesisatçısı sayesinde ekstra masraflar çıkabilir.

Sizin de evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı gibi problemler yaşanıyorsa çözüm mahalle arasında bulunan ve geleneksel yöntemlerle işini yapan su tesisatçısına gitmek değil, teknolojinin son imkanlarını kullanan, sıhhi tesisat işi için gerekli alt yapıya ve eğitime sahip olan, sorununuza garantili çözümler getiren su tesisatçısı bulma sorunun çözümü için birinci öncelik oluyor.

Su Tesisatçısı konusunda deneyimli olduğu takdirde, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, taharet musluğu, klozet, sifon, tesisat, duşakabin, küvet,gider tıkanıklığı, ısıtma sistemleri, lavabo, radyatör, şofben, kalorifer, kombi, doğalgaz ve daha bir çok sorunu kısa süre içerisinde tamir ediyor.

Su tesisatçısı bulma üstelik soruna sorun ekleyen değil, sorunu kısa sürede ekstra masraf üretmeyerek çözen su tesisatçısı bulmak artık daha kolay olacak.

Bu yazıyı okuyanlar iletişim numaralarımızı kaydettikleri ve su tesisatı ile ısıtma sorunlarıyla karşılaştıklarında aradıkları takdirde kısa sürede sorunlarından garantili bir şekilde kurtulacaklar.

Su Tesisatçısı Bulma

Bilgi için bizi arayınız

444 0 719 

 


ETIKETLER :

su tesisatçısı bulma,su tesisatçısı,sıhhı tesisat,su tesisatçısı,su kaçağı tesisatçısı,su tesisatçısı arıyorum,su tesisatçı bulmak,su kaçağı tespiti,bursa kaçak su tesisatçısı


Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.