Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Kanal Açma “ hizmetini İnceliyorsunuz.

Kayıtlı Resim görseli Yok
Kayıtlı Video görseli Yok
Kayıtlı Referans görseli Yok

 

Kanal Açma


Pis ve kullanılmış suların yani atık suların belli bir merkezde toplandığı ve atıkların imha edilerek insan sağlığına zarar vermesini önleyen alt yapı sistemlerine kanal deniliyor.


Ayrıca kanallar vasıtasıyla yağmur suları da taşınıyor.


Yağmur sularının, kullanılmış ve pis suların kullandığı kanallar hem kanallarda problem yaşanmaması için hem de çevre sağlığı nedeniyle temiz olması gerekiyor.


Belli dönemlerde kanallarda kanal tıkanıklığı yaşanıyor. Tıkalı kanallarda hem koku yapıyor hem de sağlığa olumsuz etkileri bulunuyor. Bu yüzden kanal açma işleminin yapılması gerekiyor.


Tıkalı kanal açma uzman bir ekip tarafından kanal açma cihazı kullanılarak yapılıyor. Kanal tıkandığında, teknolojinin son ürünü görüntülü cihazlarla kanal temizleme ve kanal açma işlemi yapılıyor.


Uzman ekipler kanal açma işlemini tıkanan kanala robot göndermek suretiyle kanaldan aldığı görüntülerle "kanal açma" için hangi müdahalede bulunacaklarını tespit eder daha sonra da basınçlı cihazlar kullanılarak kanaldaki tıkanıklık giderilir.


Eğer kanallar belirli aralıklarla bakımdan geçirilmez ve kanalların temizliği yapılmazsa kanal dolarak tıkanır. Kanal tıkanıkları ise özellikle büyük şehirlerde görülmemesi gereken ve nerede olursa olsun şehirde yaşayan insanların sağlıklarına zarar veren bir durum yaratır.


Kanallarda oluşan pislik kanallar sızıntı verdiği durumlarda ise insan sağlığını tehdit edici boyutlara ulaşabilir.


Ayrıca kanal tıkanıklıkları yazın meydana gelmişse çevreye yayılan pis koku herkesi rahatsız edici boyutlarda olabilir. Bunların yaşanmaması için kanallarda bakım işlerinin belirli aralıklarla ve uzman ekiplerce teknolojinin en son sistemleri kullanılarak tasarlanan aletlerle düzenli olarak yapılması tıkanan kanalların açılması, pis ve atıkları sızdıran kanalların ise uygun teknoloji ve yöntemlerin kullanılarak tamiratının yapılması büyük önem arz ediyor.


Bu yüzden tercihiniz kanal açma ve kanal temizleme konusunda deneyim sahibi olan konusunda uzmanlaşan firmalar olsun.

Kanal Açma

 

ETIKETLER :

kanal açma, kanal tıkanıklığı, tıkalı kanal açma, kanal açma cihazı, kanal temizleme. tıkalı kanal bulma, tıkalı kanal temizleme

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.