Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Logar Açma “ hizmetini İnceliyorsunuz.

Kayıtlı Resim görseli Yok
Kayıtlı Video görseli Yok
Kayıtlı Referans görseli Yok

 

Rögar ( Logar )Açma


Rögarlar kanalizasyonlarla su giderleri için belirli aralıklarla açılan ve genellikle içinde gelen ya da giden akıntının yönünü değiştiren veya kotunu ani düşüş ya da çıkış yapmasını sağlayan yer altı boşluklarına deniliyor. Rögarların tehlike yaratmaması için de rögar kapaklarıyla kapatılıyorlar.


Silindirik ya da dikdörtgen şeklinde kuyulara benzeyen ve kanalizasyon borularına bağlı olan rögarlar düzenli olarak temizlenmezse dipte kalan pislikler birikerek boru ağzını kapatır.


rögar açma ve rögar temizleme işlemleri için rögar kapağının açılması gerekiyor.


Binalar eski olabileceğinden bazı rögarların yeri bilinemeyebiliyor. Böyle durumlarda rögarların yerini tespit edebilmek ve  Tıkalı rögar bulma için etrafta kazı yapmaya gerek duymadan teknolojinin en son tasarımıyla üretilen cihazlarla rögarın yeri tespit edilerek kaç metre derinde olduğu ortaya çıkarılıyor.


Cihazlarla rögarın olduğu yer ve tıkalı olan rögar tespiti yapıldıktan sonra profesyonel ve uzman kadro tıkalı rögar açma için gerekli çözümleri üreterek "rögar açma" işlemine girişiyor


Rögar tıkanıklıkları özellikle yaz aylarında kötü kokulara neden oluyor. Yer altında meydana gelen taşmalar ise çevrenin kirlenmesine ve sağlıksız bir ortamın oluşmasına yol açıyor.


Rögarların belirli aralıklarla bakımının yapılması tıkanmaya başlayan rögarların daha fazla tıkanarak sorun yaratmaması için logar açma yapılması rögarın bulunduğu yerde bulunanları ileride yaşayacakları sorunlardan kurtarıyor.


Bazı yerlerde ise rögarlar çok sık kullanıldığı için logar çukurlarının temizliğinin sık aralıklarla yapılması gerekebiliyor. Bu yüzden rögar kapağının rahatça açılacak pratiklikte yapılması ve içine girilebilecek derinlikte olması büyük önem arz ediyor.


Kolayca ulaşabilen ve kullanılışlı bir şekilde yapılan rögarlardaki tıkanıklıklar ile rögar bakımları uzman ekiplerce ve teknolojik cihazlarla tespit edilerek kırmadan onarım ve bakım yapılıyor.


Rögar temizleme işlemleri vidanjörler, pompalar ve kanal açma makineleriyle yapılıyor. Öte yandan konusunda uzman ekip, görüntüleme cihazlarıyla tıkanan bölgeye sağlık koşullarına uygun olan kalıcı bir çözüm getiriyor.


Kaliteli ve garantili bakım, tamir ve onarım için eğitilmiş uzmanları tercih edin.

Bilgi Almak için bizi arayınız

444 0 719

 


 

ETIKETLER :

logar açma, rögar açma, logar temizleme, rögar temizleme, tıkalı rögar temizleme, tıkalı logar temizleme, tıkalı logar bulma

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.