Su Kaçağı Tespiti

bilgi@dydturktek.com.tr
0216 416 46 49 / 444 0 719

” Kalorifer Onarımı “ hizmetini İnceliyorsunuz.

Kayıtlı Resim görseli Yok
Kayıtlı Video görseli Yok
Kayıtlı Referans görseli Yok

 

Kalorifer Onarımı

Kalorifer borularında meydana gelen sorun yüzünden ısı verimi düşüyor faturalar kabarıyor. Kırma işlemi yapmadan bu sorunun tespiti kalorifer temizleme kimyasalları yardımıyla yapılarak ilaçla kalorifer onarım hizmeti konusunda uzman ve gelişen teknolojiye ayak uyduran ekipler sayesinde garantili bir şekilde yapılıyor.


Kalorifer hattında çok ince bir sızıntı olduğu takdirde " kalorifer su kaçağı tespiti " cihazlarla yapılamayabiliyor. Böyle bir durumda tespit ve onarım işlemi için kimyasal uygulama yapılıyor. Yaklaşık 2 saat içerisinde tespit edilen sızıntı kimyasal uygulama yöntemi ile tamir ediliyor.

İlaçla Kalorifer Su Kaçağı Onarımı

Kombili sistemlerde meydana gelen basınç düşmesi su kaçağı yüzünden olabiliyor.  Sorunun kesin olarak tespiti günümüzde kırım olmadan yapılıyor. Eğer sistemde kaçak varsa epoksi sıvı enjekte edilerek ilaçla su kaçağı onarımı yapılıyor.


Kimyasal ilaçla su kaçağı onarımı kalorifer tesisatlarında güvenle kullanılabiliyor. Sisteme herhangi bir zararı olmayan bu işlemin kalorifer tesisatlarında etkili olmasının en büyük nedeni kalorifer tesisatlarının kapalı devre sistem olmasından kaynaklanıyor. Kimyasal ilaçla su kaçağı tamiri yaparken yani makineyi çalıştırırken uygun koruyucu eldiven ile koruyucu gözlük takmalı, göze teması halinde bol su ile yıkayarak doktora başvurmalı.


Eğer kimyasal herhangi bir nesneye temas ederse, damladığı nesnenin üzerinden hemen su ile değiştirilmesi gerekiyor. Aksi halde kristalleşerek çıkarılamayacak hale geliyor.

Kalorifer Onarımı

Bilgi Almak için Bizi Arayınız

444 0 719

 

 

ETIKETLER :

kalorifer, kalorifer onarımı, ilaçla kalorifer onarımı, kalorifer temizleme, ilaçla kalorifer temizleme

Yandex.Metrica Copyright © 2012 Dyd Türktek Su Kaçağı Tespiti Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır.